رئیس مرکز ملی پرورش استعداد‌های درخشان و دانش‌پژوهان جوان گفت: دانش‌آموزان ایرانی در دوازدهمین المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک (IOAA ۲۰۱۸) با کسب پنج مدال طلا، مقام اول جهان را کسب کردند.
مؤسسه تأمین درمان بسیجیان
فشار عصبی نه تنها باعث تغییرات خلقی می‌شود بلکه باعث افزایش احتمال ابتلا به بیماری‌ها از سرماخوردگی ساده گرفته تا بیماری‌های قلبی عروقی می‌شود
اقدام اخیر بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر قطع بیمه تکمیلی جانبازان و ایثارگران، باعث سردرگمی آن‌ها در مراکز درمانی و تعویق اقدامات درمانی جانبازان به دلیل اختلال در روند پذیرش در بیمارستان‌ها شده است.
کافه‌ای که قرار بود با حمایت ویژه مسئولان به الگویی موفق برای افزایش مشارکت‌های شهروندی افراد مبتلا به سندروم دان و اوتیسم و دیگر قشر‌های خاص جامعه تبدیل شود.
سخنگوی دستگاه قضا اعلام کرد
روزگذشته یکصد‌و‌سی‌و سومین نشست سخنگوی دستگاه قضا برگزار شد و حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای اسامی و میزان محکومیت متهمان جدید دادگاه‌های ویژه اقتصادی را اعلام و از دو اعدامی دیگر در پرونده مفسدان اقتصادی خبر داد.
عباس آخوندی که چندین بار خودش گفته است نمی‌تواند اوضاع شهری را مدیریت کند، حالا قرار است شهردار تهران شود. وزیر سابق مسکن و شهرسازی آن‌قدر ناکارآمدی داشت که حتی صدای هم‌خطی‌های خودش را هم درآورد.
سایپا: مشتریانی که ساندرو ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند پراید و تیبا را به‌جای خودروی ثبت‌نامی تحویل بگیرند
قدیم‌تر هــا بازاری هــا و دستفروش‌ها برای بردن هوش از سر مشتری‌ها و کشاندن‌شان به فروشگاه خود فریاد می‌زدند «یکی بخر، دوتا ببر». حالا ظاهراً اوضاع تغییر کرده است.
قاضی صلواتی به پرونده متهمان جاسوسان محیط‌ زیستی رسیدگی می‌کند.
با رای اعضای شورای شهر تهران از ۴ گزینه تصدی شهرداری تهران دو گزینه آخوندی و حناچی را برای رقابت در مرحله پایانی انتخاب شدند.
رییس کل دادگستری استان تهران از افزایش ۱۵ درصدی پرونده‌های قضایی در این استان طی ۶ ماه اول سال جاری خبر داد و گفت: ۲هزار قاضی در استان تهران داریم، که پاسخگوی حجم پرونده‌ها نیست.
۶