اعلام به موقع تعرفه‌های پزشکی برای نخستین بار طی سالیان گذشته به جای آنکه با استقبال جامعه پزشکی مواجه شود با اعتراض آن‌ها مواجه شده است!
رئیس‌جمهور یک‌بار دیگر راهی غرب و جنوب‌غربی کشور شد تا از مناطق سیل‌زده استان‌های خوزستان، لرستان و ایلام بازدید کند. حسن روحانی در این سفر که به منظور بررسی وضعیت مناطق سیل‌زده و روند امدادرسانی صورت گرفت با حضور در میان مردم سیل‌زده این استان‌ها تأکید کرد که «دولت با همه توان و تا پایان کار بازسازی در کنار مردم مناطق سیل‌زده خواهد بود.»
جشنواره تاکسیرانی تهران در ایستگاه نخست
جشنواره تاکسیرانی از هفتم اردیبهشت ماه و با برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز خواهد شد و تا سیزدهم اردیبهشت برنامه‌ها و فعالیت‌های پرتعدادی خواهد داشت.
نداشتن استقلال در حاکمیت فضای سایبری کشور یکی از نقاط ضعف فعلی در حوزه فضای مجازی به شمار می‌رود که تحریم حساب کاربری ایرانیان از سوی شبکه‌های اجتماعی نمود بارز آن است.
عصر امروز ۴ دختر جوان در رودخانه «کهیر» واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان غرق شدند.
نیره ساری
طبق آمار‌های جدید به همان منوال سال‌های قبل، تأمین اجتماعی، وزارت کار، شهرداری، ریاست جمهوری و وزارت بهداشت پنج دستگاهی هستند که در سال ۹۷ بیشتر از همه شکایت مردم را به خودشان اختصاص داده‌اند.
حاج قاسم سلیمانی پنج‌شنبه به شادگان خوزستان رفت و با سیل‌زدگان گفت‌و‌گو کرد. جانشین حشدالشعبی عراق نیز وی را همراهی کرد تا از نزدیک شاهد عملیات مهندسی مشترک ادوات مهندسی ایران و عراق باشند
سپاه کار را در پلدختر تمام کرد
پس از وقوع سیل در پلدختر، سپاه پاسداران با تمام توان و امکانات برای کمک به مردم و پاکسازی شهر از گل و لای در منطقه حضور یافت.
گزارش «جوان آنلاین» از بازی کثیفی که سایت‌های شرط‌بندی به راه انداخته‌اند
سایت‌های مختلف را که نگاه کنید یا در شبکه‌های اجتماعی که بروید، احتمالا تبلیغات وسوسه‌انگیز سایت‌های شرط‌بندی به چشم‌تان می‌خورد. آن‌هایی که برای جذب مشتری نوشته‌اند: «با ۱۰ هزار تومان میلیونر شوید.» یا «درست پیش‌بینی کن و ثروتمند شو» آن‌وقت است که با خودتان فکر می‌کنید با یک پیش‌بینی درست زندگی‌تان از این رو به آن رو می‌شود و می‌توانید قهرمان این بازی شوید! اما غافلید که با یک کلیک بر روی این سایت‌ها در دام تبلیغاتی آن‌ها گرفتار شده‌اید و قرار است که تمام زندگی‌تان را در آنجا ببازید!
تا به امروزبیش از ۳۵ میلیارد تومان اقلام ضروری و کمک‌های نقدی توسط اصناف و بازاریان جمع آوری شده است
۶