چندی است کاهش رتبه دانش‌آموزان ایرانی در المپیاد‌های جهانی در سال‌های اخیر مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است.
وزیر آموزش و پرورش گفت: شاید در برخی مناطق سیل زده مجبور شویم سال تحصیلی را خاتمه یافته تلقی کنیم البته در خوزستان به دلیل گرمای زودرسی که در بعضی از مناطق داریم و در پلدختر این مشکل را خواهیم داشت.
سیاهی اطراف چشمم با مو‌های آشفته از من یک چهره وحشتناک ساخته بود. کنجکاو شدم تا علت سیاهی دورچشمم را بفهمم. ناگهان خمیردندان ذغالی کنار روشویی را دیدم و معما کشف شد. با خودم گفتم‌ای کاش به جای مامان مهسا من را آنطور می‌دید.
یادداشت دکتر لشکربلوکی درباره مدیریت بحران و بلایای طبیعی
استاد دانشگاه صنعتی شریف درباره مدیریت سیل و بلایای طبیعی نوشته است: «سیل و زلزله غیرمترقبه نیستند. این ماییم و منش ماست که غیرمترقبه است و غافل گیرکننده. صد رحمت به سیل، صد لعنت به ما. صد لعنت به شیوه مدیریت ما. صد لعنت به بی خیالی ما. می‌خواهد بدتان بیاید یا نه؛ ولی این از بی خیالی و بی تدبیری ماست.»
مراسم افتتاحیه هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست روز شنبه ۲۴ فروردین‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.
معاون وزیر راه وشهرسازی در خصوص اعتراض گروه‌های جهادی به پرداخت هزینه زیاد عوارضی جاده منتهی به پلدختر توسط گروه‌های جهادی گفت: گروه‌های جهادی در صورتیکه حکم داشته باشند و اثبات کنند که گروه جهادی هستند از آن‌ها عوارضی دریافت نخواهد شد.
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: از روز جمعه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور می‌شود و تا روز یکشنبه فعال خواهد بود.
وزیر کشور گفت: با اقدام به موقع جهادی از سوی همه دستگاه‌های امدادرسان و زمانبندی معینی با یک طراحی ویژه مهندسی مناسب جلوی پیشرفت آب به شهر اهواز گرفته شد.
مسئول اداره فنی ناحیه ۳ شهرداری تهران از دو فرونشست زمین در منطقه ۱۷ تهران خبر داد.
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور آخرین وضعیت مناطق سیل زده را تشریح کرد.
۱۶