تلاش گسترده مأموران پلیس همدان برای بازداشت عامل قتل یک روحانی نهایتاً منجر به هلاکت وی طی درگیری ۲۰ دقیقه‌ای با پلیس شد. با وقوع قتل این روحانی و مرگ قاتل وی جنجال بسیاری در شبکه‌های اجتماعی به پا شده است، از جمله اینکه متهم از سال‌ها قبل با انتشار تصاویری خشن در اینستاگرامش و نمایش سلاح‌های مختلف اقدام به رجز‌خوانی برای مأموران امنیتی کشور می‌کرد، بدون اینکه پلیس برایش ایجاد مزاحمت کرده‌باشد. این حادثه همچنین بحث بر سر نظارت بر صفحه‌های مجازی را به شدت داغ کرده تا جایی که بسیاری از مدیران کشور را هم به واکنش واداشت. در حالی که جنجال بر سر مسائل مطرح شده همچنان در جریان است امید است، مسائل مطرح شده به تقویت پلیس برای برخورد با مجرمان و اوباش در فضای مجازی منجر شود.
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از بازداشت سه‌عضو یک خانواده به اتهام قاچاق دارو با جعل دفترچه‌ها بیمه خبر داد.
تأیید شدن بیماری روانی زنی که خواهرزاده سه‌ساله‌اش را در بهشت‌زهرا به قتل رسانده‌بود، سبب شد تا اولیای‌دم درخواست دیه از بیت‌المال را مطرح کنند.
مرد شیشه‌ای که متهم است پس از قتل دوست خود و همسر و دختر خردسال وی در یکی از باغ‌های کلاته ورامین، اجساد را در محل دفن کرده بود سرانجام شناسایی و بازداشت شد.
سارق سابقه‌داری که پس از ۲۴ ساعت از آزادی‌اش همراه هم‌سلولی‌اش باند سرقت از خانه‌های شمال تهران را تشکیل داده بود، فکر نمی‌کرد یک اثر انگشت راز سرقت‌های او را برملا کند.
خانم معلمی که متهم است با همدستی دو مرد جوان شوهر صیغه‌ای‌اش را ربوده و شکنجه کرده بودند، در جلسه محاکمه اتهامش را انکار کرد.
حمید حاجیان، وکیل دادگستری در پارکینگ دفتر وکالتش در کامرانیه تهران با شلیک سه گلوله به قتل رسید. در این حادثه زن جوانی که او را همراهی می‌کرد مجروح و به بیمارستان منتقل شد.
فرمانده یگان حفاظت فیزیکی اماکن پلیس پیشگیری پایتخت ضمن ارائه توصیه‌های پلیسی به بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب گفت: جهت بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب حتی المقدور از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید و همچنین قبل از ورود به نمایشگاه خودروی خود را در محل مناسب پارک کنید و حتماً از پارکینگ‌های در نظر گرفته شده استفاده کنید.
مردی که متهم است با فریب فروشندگان مواد غذایی در سایت‌های فروش کالا، اموال آن‌ها را سرقت می‌کرد، سرانجام به دام مأموران پلیس تهران افتاد.
دو مرد جوان که با همدستی دختر دانشجو، مرد پولداری را برای به دست آوردن ثروتش ربوده و مورد شکنجه قرار داده بودند در مجموع به ۷۳ سال زندان، ۱۸۱ ضربه شلاق و پرداخت دیه محکوم شدند. حکم متهمان برای اجرا به دادسرای امور جنایی تهران ارسال شد.
۹