دو مرد جوان که در جریان پرونده‌های جداگانه مرتکب قتل شده بودند، با جلب رضایت اولیای دم از جنبه عمومی جرم محاکمه شدند. یکی با پرداخت ۲‌میلیارد تومان رضایت اولیای‌دم را جلب کرده و دومین متهم بدون قید و شرط از سوی اولیای دم بخشیده شده است.
نازنین و ابوالفضل دو کودک خردسال که چندی قبل به صورت سرگردان در یکی از خیابان‌های شهرک ولیعصر پیدا شده بودند با پیدا شدن پدر معتادشان به او تحویل داده شدند.
دو مرد جوان که در پرونده‌های جداگانه مرتکب قتل شده بودند، با پرداخت دیه توانستند از چوبه دار فاصله بگیرند.
زنی که برای جلب توجه شوهر پولدارش دو مرد غریبه را برای کتک زدن شوهر خود اجیر کرده، می‌گوید با این کار قصد جلب توجه داشته است.
مردی که متهم است شش‌سال قبل با همدستی همسر و خواهرزنش باجناق خود را با شلیک گلوله به قتل رسانده‌است، سرانجام بازداشت شد.
سارق حرفه‌ای ایربگ خودرو‌ها که مدعی است در فضای مجازی آموزش سرقت دیده است در تعقیب و گریز مأموران کلانتری یوسف‌آباد با شلیک گلوله به دام افتاد.
حکم دوبار قصاص مرد جوانی که با همدستی دو نفر از دوستانش در یک دوئل عشقی با پرتاب کوکتل مولوتوف، مرتکب قتل سه مرد جوان شده بود، در دیوان عالی کشور مهر تأیید خورد. این در حالی است که هنوز یکی از اولیای‌دم سه‌مقتول شناسایی نشده است.
مرد میانسالی پس از آزادی از زندان در اداره پلیس تهران راز مرگ پسر جوانی را در مرداب بندرانزلی پس از ۱۷‌ماه برملا کرد.
سارقان معتاد که متهم هستند در جریان سرقت کابل‌های برق یکی از همدستان خود را به قتل رسانده‌اند اتهام قتل را گردن همدست فراری‌شان انداختند.
دو پسر جوان که خود را مدیران شرکت‌های معروف مبل‌سازی معرفی می‌کردند، پس از قرار با دختران شاخ‌های اینستاگرامی به بهانه ساختن فیلم تبلیغاتی آن‌ها را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند.
۹