نیرو‌های بسیج و سپاه استان گلستان به محض وقوع سیل در این استان در قالب گروه‌های مختلف برای امدادرسانی به هم‌وطنان خود وارد عمل شدند
کام گلستانی‌ها در شب‌عید تلخ شد
سیل در گلستان باعث به زیرآب رفتن برخی از روستا‌ها و مسدود شدن جاده‌های روستایی شده است.
هوشیاری مأموران گشت کلانتری ۱۴۰ باغ فیض سارقان حرفه‌ای منزل را قبل از ارتکاب سرقت به دام انداخت.
اختلاف بر سر نشستن در صندلی جلوی وانت به درگیری مرگبار منجر شده بود که عامل حادثه به علت نداشتن رشد عقلی از قصاص تبرئه و به زندان و پرداخت دیه محکوم شد.
فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه این استان در مسیر تردد ۱۴‌استان قرار دارد و عبور مسافران از جاده چالوس به سمت شهر‌های شمالی همواره با ترافیک‌های سنگین همراه است از ضرورت ایجاد کمپ‌های استراحت مسافران در این مسیر‌ها خبر داد.
مردی که به خاطر اختلاف برسر ارثیه پدری دو مرد قوی هیکل را برای قتل برادرش اجیر کرده بود با رسیدن خواهرش در اجرای نقشه‌اش ناکام ماند.
دو شب‌مانده به چهارشنبه سوری، شهر آرام است و به سان شب‌و روز‌های ناآرام مشابه سال‌های قبل حالت آماده‌باش برای فرارسیدن شبی جنگی به خود نگرفته است. این موضوع می‌تواند به دلیل تأثیر گرانی روی مواد محترقه باشد. عمده ترقه‌جات وارداتی است و با دلار غیردولتی، ظاهراً ترقه ترکاندن صرف نمی‌کند!
محبوبه قربانی
چهارشنبه سوری یکی از سنت‌های دیرینه ایرانیان است که در آخرین چهارشنبه سال با آیین خاص خود برگزار می‌شد، اما سال‌هاست با ورود مواد منفجره این شب به واقعه‌ای هولناک تبدیل شده است.
مرد معتاد كه متهم است برادرش را بر سر قرص ترك اعتياد به قتل رسانده‌است در جريان بازجويي‌ها ماجرا را شرح داد.
مجرم تازه کار در اولین ارتکاب جرم خود، دختر جوانی که از شاخ‌های اینستاگرام است به بهانه تبلیغ کالا فریب داد و پس از بی‌هوش کردن او اموالش را سرقت کرد.
۸