مرد جوانی که در جریان خرید و فروش ۱۲۰‌میلیون تومان سهام، خانم دندانپزشکی را به قتل رسانده و جسدش را به آتش کشیده بود به زودی در دادگاه یک کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.
مردی که از دو سال قبل به اتهام قتل مزاحم همسرش بازداشت شده است به علت ناتوانی در پرداخت دیه به قصاص محکوم شد.
دو مرد قوی‌هیکل که به بهانه پرسیدن آدرس از رهگذران در غرب تهران زورگیری می‌کردند، بازداشت شدند. متهمان که صادق و صفر نام دارند بعد از بازداشت مدعی‌شدند به خاطر بیکاری مرتکب سرقت شده و اموال دزدی را هم به راحتی به مالخران می‌فروختند.
رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان یافته پلیس فتا با اشاره به قیمت‌سازی کاذب در بازار خودرو و املاک در فضای مجازی، از برخورد جدی با دلالان این حوزه خبر داد.
پیرمرد دو زنه که در جریان بدگمانی مرگبار مرتکب قتل شده حادثه را شرح داد.
یک قلاده خرس که دو روز قبل در جاده دالاهو به سرپل‌ذهاب مصدوم شده‌بود بعد از انتقال به تهران تلف شد. در جریان بررسی‌ها مشخص شده است این خرس به علت عوارض ناشی از اصابت گلوله به جمجمه‌اش خودش را به جاده رسانده بود.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به سؤال «جوان»:
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از رصد کردن مجرمان در فضای مجازی با استفاده از به‌کارگیری تیم‌های تخصصی ناجا خبر داد.
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جریان انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک پلیس تهران با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: راهبرد و دکترین اصلی پلیس، «جامعه محوری» است، امنیت یک محصول و تولید اجتماعی است بنابراین امنیت پایدار در سایه مشارکت کلیه اقشار جامعه وسازمان‌ها و نهاد‌های دولتی و Ngo‌ها میسر خواهد بود.
فرمانده انتظامی استان همدان از دستگیری فرد همراه قاتل طلبه همدانی خبر داد.
سردار سعید منتظرالمهدی
ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی و مطالعه نقش اساسی و ژرف در حوزه پیشگیری اجتماعی دارد و طبیعتاً آن‌کس که اطلاعاتش بیشتر و علمش افزونتر شود به‌راحتی دچار لغزش نمی‌شود و به ورطه آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد گرفتار نمی‌شود.
۷