پسر جوانی که مشغول سرقت طلا از خانه عمویش بود وقتی با دختر عموی خود مواجه شد، او را با ضربه چاقو هدف قرار داد و پس از باز کردن شیر گاز از محل فرار کرد.
چند بچه محل که شبانه و به صورت تیم‌های جداگانه سوار بر موتورسیکلت از شهرستان شهریار برای سرقت راهی تهران می‌شدند سرانجام بازداشت شدند.
سه عضو یک شبکه سرقت که با دستبرد به خانه‌های شمال‌شرق تهران اقدام به سرقت‌های میلیاردی می‌زدند، بازداشت شدند.
عامل جنایت 2 میلیارد تومانی:
مردی که به خاطر اختلاف حساب ۲ میلیارد تومانی دوستش را به قتل رسانده بود در جلسه دادگاه مدعی شده که حادثه اتفاقی بوده است.
پسر جوانی که ۱۵‌روز قبل با دختری در اینستاگرام آشنا شده بود، به خاطر هزینه حمل بار اثاثیه دختر مورد علاقه‌اش با کارگران باربری درگیر شد و یکی از آن‌ها را به قتل رساند.
مردی که به صورت قاچاق به کشور هلند سفر کرده بود، پس از بازگشت به ایران همسایه‌اش را با شلیک گلوله زخمی کرد.
درخواست مأمور پلیس از فرهاد مجیدی، یکی از مربیان تیم فوتبال استقلال تهران برای انجام تست الکل و ارائه مدارک، خشم بازیکن سابق آبی‌پوشان پایتخت را به همراه داشت. مجیدی در حالی که از لحظه اعتراض خود فیلم گرفته، آن را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است!
مردی که با معرفی خودش به عنوان سرهنگ نیروی انتظامی اقدام به جعل اوراق هویتی و اسناد دولتی می‌کرد، در حالی بازداشت شد که بار‌ها برای سخنرانی در مدارس حاضر شده بود!
بارش سنگین برف در شهرستان کوهرنگ سبب قطع برق ۱۰۰ روستای این شهرستان و مسدود شدن راه‌های آن شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری ۳ قاچاقچی مواد مخدر خبر داد و گفت: این متهمان در پوشش مسافر قصد انتقال مواد مخدر به شهر تهران را داشتند.
۷