مردی که پنج‌سال قبل مزاحم همسرش را به قتل رسانده‌است، با اثبات مهدورالدم بودن مقتول از سوی دادگاه، از جنبه عمومی جرم محاکمه و درخواست آزادی مشروط وی پذیرفته شد.
اعضای یک شبکه سرقت که پس از دزدیدن موتورسیکلت‌های گرانقیمت آن‌ها را به افغانستان قاچاق می‌کردند، بازداشت شدند.
محمد‌علی نجفی، قاتل همسر دومش میترا استاد پس از بازسازی صحنه قتل و آخرین دفاع در دادسرای امور جنایی تهران با درخواست قصاص اولیای‌دم روبه‌رو شد. متهم پس از صدور کیفرخواست در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد که طرح ترافیکی عید سعید فطر در سراسر کشور با ۱۷‌هزار نیرو در قالب ۳۴۰۰‌تیم اجرا می‌شود.
مأموران پلیس جسد زن ناشناسی را در فضای سبز کنار بزرگراه آزادگان در جنوب تهران در حالی کشف کردند که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.
مردی که متهم است با همدستی یکی از دوستانش در شهرستان سنندج دو نفر را با شلیک گلوله به قتل رسانده‌است پس از فرار به تهران هنگام کار در نانوایی دستگیر شد.
مردی که متهم است از ۱۳‌سال قبل در یکی از محله‌های شهرستان کرمانشاه به خاطر فحاشی مرتکب قتل شده‌است با پرداخت دیه موفق به جلب رضایت اولیای‌دم شد. متهم به زودی از جنبه عمومی جرم محاکمه و سپس آزاد می‌شود.
پسر جوانی که متهم است در جریان درگیری یکی از دوستانش را به قتل رسانده و فرد دیگری را زخمی کرده، مدعی است تحت تأثیر مصرف زیاد شیشه مرتکب جنایت شده است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ محدودیت‌های ترافیکی نماز عید فطر در تهران را اعلام کرد.
سینما بهمن شهرستان شیراز شامگاه پنج‌شنبه در حادثه حریق در آتش سوخت.
۶