رئیس پلیس پیشگیری از دستگیری ۲ موبایل قاپ در مراسم تشییع جمشید مشایخی و اعتراف به ۵۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: هر ۲ متهم در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت قرار دارد.
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از سقوط بالگرد نیروی انتظامی در ارومیه خبر داد.
طبق آخرین آمار از مناطقی که شرایط محیطی اجازه بررسی را می‌دهد، سیل تاکنون به ۱۱۰ هزار واحد مسکونی در استان‌های درگیر، خسارت زده است.
قضات دیوان عالی کشور، حکم قصاص عامل قتل در پارک فشم را تأیید کردند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا با اعلام کشف ۲ تن موادمخدر در اطراف مدارس از افزایش گرایش دانش‌آموزان و دانشجویان به مصرف مخدر گل خبر داد.
راننده تاکسی معتاد که همکارش را در ایستگاهی در جنوب تهران به خاطر سوار کردن سه مسافر زن به قتل رسانده است، بازداشت شد و به جرمش اعتراف کرد.
مردی که با همدستی دو نفر از دوستانش با دستبرد به مطب‌های ترک اعتیاد اقدام به سرقت دارو‌های ترک مواد افیونی می‌کرد، بازداشت شد.
نماینده یکی از شرکت‌های خدمات اینترنتی که با دسترسی به اطلاعات شخصی یکی از مشترکان و تهدید به انتشار عکس‌های خصوصی وی، قصد تعرض به او را داشت، بازداشت شد.
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر ضرورت مقابله همزمان با ورود و تقاضای مواد مخدر برای کاهش اعتیاد در کشور از ضرورت توجه به پیشگیری اجتماعی در این حوزه خبر داد.
رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه سرعت و سبقت غیرمجاز و عدم توجه به جلو همچنان در صدر عوامل بروز سوانح رانندگی قرار دارد سهم خودرو‌های سواری در سوانح فوتی و جرحی در طول نوروز را ۲۵‌درصد پراید، ۲۳‌درصد پژو و ۷/ ۵ درصد سمند اعلام کرد.
۶