۱۳ عضو یک شبکه مخوف سرقت که با دستبرد به خانه‌های شمال تهران بیش از ۷ میلیارد تومان به جیب زده‌اند یک به یک بازداشت شدند.
همنشینی با دوستان ناباب همچنان زندگی افراد را به پرتگاه نابودی می‌کشاند. افرادی که به واسطه این همنشینی‌ها زندگی خود را از دست می‌دهند همیشه فکر می‌کنند آن‌ها گرفتار حادثه‌ای شوم نخواهند شد، اما با گذر زمان، رؤیاهایشان نقش برآب خواهد شد. در پلیس‌آگاهی تهران پرونده‌ای در حال رسیدگی است که یکی از نخبه‌های علمی در جریان همنشینی با دوستان ناباب اقدام به تشکیل یک باند سرقت به نام شاهین کرد، اما در جریان تحقیقات پلیس او و همدستانش بازداشت شدند.
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر:
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه یکی از مهمترین اولویت­ حوزه بین­الملل است گفت: در حوزه مقابله با مواد مخدر، مجموعه ستاد کل نیرو‌های مسلح همکاری لازم را داشته باشند.
پرسه مجرمان سابقه‌دار در جامعه یک نگرانی عمده به همراه دارد و آن اینکه هر لحظه امکان بروز جرم از سوی آن‌ها وجود دارد. مجرمان سابقه‌دار می‌دانند تا زمانی که دوباره مرتکب جرم نشده و به زندان منتقل نشده‌اند هیچ نظارتی از سوی پلیس روی رفتار آن‌ها وجود ندارد، بنابراین با فراهم شدن زمینه ارتکاب جرم دست به عمل مجرمانه می‌زنند. در پرونده‌ای که به زودی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران بررسی می‌شود مردی که به اتهام قتل بازداشت شده بود بعد از رضایت اولیای‌دم آزاد شد، اما هنوز زمان زیادی از آزادی‌اش نگذشته بود که بار دیگر پایش به پرونده قتل دیگری باز شد.
ازدواج‌های اجباری دروازه ورود به یک زندگی پرتنش است. خانواده‌هایی که دختران خود را به اجبار وارد یک ازدواج ناخواسته می‌کنند همواره منتظر رسیدن خبر‌های ناخوشایند از زندگی شکل گرفته می‌مانند. خبر‌هایی مثل مشاجره‌های مدام، درخواست طلاق یا قتل. زن ۴۰‌ساله‌ای که چند روز قبل شوهرش را به خاطر رفتار‌های پرخطرش به قتل رسانده در گفت و گو با خبرنگار ما جزئیات بیشتری از وصلت ناخواسته را شرح داده است.
فرمانده انتظامی پایتخت علت وقوع حادثه مرگبار اتوبوس دانشجویان را تشریح کرد
فرمانده انتظامی پایتخت با رد عمدی بودن حادثه خونین در دانشگاه علوم و تحقیقات گفت: درصد قصور دانشگاه، پیمانکار و نقش جاده در بروز این حادثه مشخص شده و نظر نهایی پلیس به بازپرس پرونده اعلام شده است که نتیجه نهایی از سوی مقام قضایی اعلام خواهد شد.
رقابت بر سر جذب مشتری در بازار کار خیلی وقت‌ها به اختلاف و گاه کینه بین افراد منجر می‌شود. استفاده از هر حربه‌ای برای باقی ماندن در این رقابت گاه ممکن است به حوادث ناگواری منجر شود که جبران آن منجر به از دست دادن آبرو یا سرمایه افراد شود. مرد جوانی که مأموران پلیس تهران او را به اتهام آتش زدن یک چاپخانه بازداشت کرده‌اند می‌گوید رقیب او مشتری‌هایش را از دست او قاپ زده برای همین دست به انتقام آتشین زده است.
مرد میانسال که متهم است پس از قتل پسرخوانده خود و همسر او سر‌های آن‌ها را در خیابان شیخ‌بهایی رها کرده بود به زودی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.
بعضی از افراد وقتی برای اولین بار دستبند به دستانشان می‌خورد تازه متوجه می‌شوند که برای رسیدن به خواسته‌های نفسانی‌شان دست به چه جرم خطرناکی زده‌اند و آن زمانی است که پشیمان می‌شوند، اما پشیمانی برای آن‌ها فایده‌ای ندارد مثل مردی که برای رسیدن به زن جوانی که قبلاً صیغه او بوده با همدستی سه نفر از دوستانش دست به آدم‌ربایی می‌زند.
در جشنواره مالک اشتر که با حضور رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح برگزار شد، پلیس پایتخت به عنوان پلیس نمونه کشوری معرفی شد.
۱۴