سه عضو یک شبکه سرقت که با دستبرد به خانه‌های شمال‌شرق تهران اقدام به سرقت‌های میلیاردی می‌زدند، بازداشت شدند.
عامل جنایت 2 میلیارد تومانی:
مردی که به خاطر اختلاف حساب ۲ میلیارد تومانی دوستش را به قتل رسانده بود در جلسه دادگاه مدعی شده که حادثه اتفاقی بوده است.
پسر جوانی که ۱۵‌روز قبل با دختری در اینستاگرام آشنا شده بود، به خاطر هزینه حمل بار اثاثیه دختر مورد علاقه‌اش با کارگران باربری درگیر شد و یکی از آن‌ها را به قتل رساند.
مردی که به صورت قاچاق به کشور هلند سفر کرده بود، پس از بازگشت به ایران همسایه‌اش را با شلیک گلوله زخمی کرد.
درخواست مأمور پلیس از فرهاد مجیدی، یکی از مربیان تیم فوتبال استقلال تهران برای انجام تست الکل و ارائه مدارک، خشم بازیکن سابق آبی‌پوشان پایتخت را به همراه داشت. مجیدی در حالی که از لحظه اعتراض خود فیلم گرفته، آن را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است!
مردی که با معرفی خودش به عنوان سرهنگ نیروی انتظامی اقدام به جعل اوراق هویتی و اسناد دولتی می‌کرد، در حالی بازداشت شد که بار‌ها برای سخنرانی در مدارس حاضر شده بود!
بارش سنگین برف در شهرستان کوهرنگ سبب قطع برق ۱۰۰ روستای این شهرستان و مسدود شدن راه‌های آن شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری ۳ قاچاقچی مواد مخدر خبر داد و گفت: این متهمان در پوشش مسافر قصد انتقال مواد مخدر به شهر تهران را داشتند.
مرد جوانی که 7 سال قبل مرد تنهایی را در خانه مجردی اش به قتل رسانده بود چنانچه دیه 231 میلیون تومانی درخواستی اولیای دم را پرداخت کند از چوبه دار فاصله می گیرد .
با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ
مهسا، دختربچه پنج‌ساله که در غفلت خانواده‌اش در محله فلاح تهران ناپدید شده بود یک روز بعد از حادثه در یکی از پارک‌های محل پیدا و در سلامت کامل به خانواده‌اش تحویل داده شد.
۱۴