مأموران پلیس پایتخت جسد خونین دختر جوانی را در خانه مجردی‌اش کشف کردند که مدتی قبل پس از فرار از خانه‌شان در غرب کشور در تهران عمل جراحی تغییر جنسیت انجام داده بود.
مردان زندانی که وحید مرادی، شرور معروف پایتخت را در جریان یک درگیری خونین در زندان به قتل رسانده‌اند به زودی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شوند.
بالگرد اورژانس که برای امدادرسانی به مادری باردار در یکی از روستا‌های اردل به پرواز درآمده بود قبل از رسیدن به مقصد به علت برخورد با سیم‌های برق سقوط کرد و پنج سرنشین آن جان باختند.
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از سقوط یک فروند بالگرد اورژانس در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.
روزگاری بود که افراد برای مصون ماندن از انواع انحرافات به ورزش، هنر، علم و فعالیت‌های اجتماعی رو می‌آوردند و آگاهی از اینکه فردی اهل ورزش یا هنر است مهر تأییدی بر سلامت زندگی شخصی وی بود و الگویی مناسب برای ما و فرزندانمان!
تحقیقات پلیس تهران درباره قتل زن سالخورده و مرگ پسر بیمارش با کشف اجساد آن‌ها در خانه‌شان به جریان افتاد.
زن جوان که برای خرید کادوی روز مادر خودروی پراید مسافربر را کرایه کرده بود وقتی متوجه نیت شوم راننده شد خود را به بیرون پرتاب کرد و تا یک قدمی مرگ پیش رفت.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از افزایش زمان دسترسی به مواد مخدر در تهران خبر داد و گفت: «با اقدام‌های انجام شده پلیس، در حال حاضر این زمان به بیش از دو‌ساعت رسیده است.» هر چند سرهنگ بخشنده در پاسخ به سؤال «جوان» مبنی بر مطالبه عمومی برای برخورد با دانه درشت‌های مواد مخدر گفت که ایران بیشترین برخورد را با قاچاقچیان دارد، اما جولان سوداگران مرگ در جامعه حکایت از فعال بودن قاچاقچیان بزرگ مواد‌مخدر دارد.
پسر جوانی که مشغول سرقت طلا از خانه عمویش بود وقتی با دختر عموی خود مواجه شد، او را با ضربه چاقو هدف قرار داد و پس از باز کردن شیر گاز از محل فرار کرد.
چند بچه محل که شبانه و به صورت تیم‌های جداگانه سوار بر موتورسیکلت از شهرستان شهریار برای سرقت راهی تهران می‌شدند سرانجام بازداشت شدند.
۱۳