مرد فریبکار وقتی متوجه شد خانواده دختر مورد علاقه‌اش از متأهل بودن او با خبر شدند و به درخواست خواستگاری‌اش پاسخ منفی‌دادند با همدستی خواهرزاده‌اش آن‌ها را تهدید به مرگ کرد.
مردی که چهار سارق را برای سرقت ۱۵۰‌میلیون تومانی از شرکت دوست صمیمی‌اش اجیر کرده بود پس از سرقت عکس لوازم سرقتی را برای فروش داخل کانال تلگرامی به اشتراک گذاشت، اما خیلی زود دستش رو شد.
دختر نوجوان که پس از شکنجه از سوی پدر شیشه‌ای‌اش در یکی از مسافرخانه‌های جنوب تهران حبس شده بود با حضور یکی از نمایندگان مجلس از کابوسی مرگبار نجات یافت.
پرتاب کردن نارنجک دست‌ساز در یکی از خیابان‌های شهرستان آمل به چند خودروی پارک شده آسیب رساند.
مردی که در شهر هامبورگ آلمان همسرش را به خاطر تغییر ندادن مذهبش با ضربات چاقو به قتل رسانده بود با رأی دادگاه آن کشور به شش‌سال زندان محکوم شد.
مرد کامیونداری که عاشق هیجان سرقت بود خودروی برادر فوت شده‌اش را برای زورگیری در اختیار دو نفر از نوچه‌هایش قرار داده بود، اما با تیزهوشی بازپرس پرونده در دادسرا دستبند به دستانش زده شد.
مردی که متهم است با ۲۰‌ضربه چاقو همسر صیغه‌ای‌اش را تا پرتگاه مرگ کشانده‌بود پس از آزادی از زندان برای دومین بار محاکمه شد.
زن ميانسالي كه بارها به اتهام سرقت مسلحانه و داير كردن مركز فساد بازداشت شده‌بود اين بار با هوشياري يك راننده مسافربر به جرم سرقت از رانندگان بازداشت شد.
رئیس سازمان امداد و نجات:
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آبگرفتگی در ۶ استان کشور گفت:۴۱۰ واحد مسکونی تاکنون از آب تخلیه و تعداد زیادی خودرو نیز از مسیر سیلاب رها سازی شده است.
دو کارمند شرکت تاجر سرشناس که با همدستی سه‌نفر نقشه گروگانگیری ۴۰۰‌هزار دلاری مدیر عامل شرکت را طراحی و اجرا کرده‌بودند به دام افتادند.
۱۲