سرهنگ دوم مهدی شکیب *
در جامعه امروزی تعداد زیادی از هموطنان برای انجام امورات شخصی و کاری خود به سایت‌ها، گروه‌ها و کانال‌های مختلف مراجعه می‌کنند و کمتر کسی است که با مطالب تبلیغاتی، جذاب و اغواکننده مواجه نشده باشد، اما نکته‌ای که باید در این‌بین در نظر داشته‌باشیم اصالت اینگونه آگهی‌ها، پیام‌ها و تبلیغات است.
دختر جوانی وقتی دید خواستگار سابقش برای او مزاحمت ایجاد می‌کند دو مرد قوی هیکل را برای کتک زدن خواستگارش اجیر کرد.
سردار محمدرضا مهاندار، رئیس پلیس راهور تهران هم در توضیح بیشتر این طرح گفت: این طرح در حال حاضر در خیابان‌های منتخب مناطق‌۶ و‌۱۲و با هدف برای جلوگیری از توقف وسایل نقلیه در محل‌های غیرمجاز، طرح کنترل ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر، کاهش زمان حضور پلیس در معابر پرترافیک و افزایش قدرت مانور مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی اجرا خواهد شد.
عضو باند یاکوزا که با همدستی هشت‌نفر از اعضای باند، مرتکب قتل یکی از اعضای باند شده بود، بعد از دستگیری در ایران روز گذشته محاکمه شد و قتل را گردن دیگر همدستانش انداخت.
مرد جوان پس از قتل همسر سابقش برای دیدن دخترش به شهرستان رفت و بعد به تهران برگشت و خودش را تسلیم پلیس کرد.
«پدرم که معتاد است و ما را رها کرده و مادرم نیز به فکر زندگی خودش است، تنها دلخوشی‌ام به فردی بود که اعتماد مرا بازیچه خودش قرار داد و زندگی‌ام را به باد داد، الان چاره‌ای ندارم جز اینکه به زندگی‌ام پایان دهم».
رئیس پلیس پایتخت با اعلام بازداشت ۱۹۵ نفر از اشرار تهران تأکید کرد: به شهروندان قول می‌دهم، امان را از این افراد بگیریم و اجازه ندهیم آن‌ها امنیت مردم را مخدوش کنند.
۱۰