مرد محکوم به قصاص که متهم است ۹ سال قبل، به خاطر شوخی با یکی از دوستانش مرتکب قتل شده، به دلیل پیگیری‌نکردن اولیای‌دم برای اجرای حکم درخواست تعیین تکلیف کرد.
مرد نقره‌فروش که متهم است سه پلیس قلابی را برای اخاذی از همکارش اجیر کرده بود، بازداشت شد.
مردی که متهم است با پرسه در سایت‌های فروش کالا، مشتریان را فریب داده است و کالای آن‌ها را سرقت می‌کرد سرانجام به دام پلیس تهران افتاد.
مردی که متهم است دو سال قبل در جریان سرقت از دلارفروش او را به قتل رسانده‌است روز گذشته پای میز محاکمه ایستاد.
زن گلفروش پس از کشاندن مشتریان به خانه‌اش سناریوی اخاذی‌های سیاه از آن‌ها را با همدستی شوهر و یکی از دوستان خانوادگی‌ا‌ش اجرا می‌کرد.
رئیس پلیس پایتخت از عملیاتی شدن طرح «امنیت و انضباط اجتماعی» با رویکرد ارتقای نظم و امنیت در بوستان‌ها، تفرجگاه‌ها و محله‌های تهران خبر داد.
مرد بوکسور که به اتهام قتل چهار عضو خانواده‌اش در بازداشت به سر می‌برد به زودی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.
مردی که متهم است پس از ۱۶‌سال زندگی مشترک، همسرش را به خاطر وسواس به قتل رسانده‌است، در گفت‌وگو با خبرنگار ما جزئیات بیشتری از حادثه را شرح داد. خبر وقوع حادثه روز گذشته در این صفحه به چاپ رسید.
در پنجمین جلسه دادگاه موسسات مالی تشریح شد
پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده موسسات اعتباری البرز ایرانیان، آرمان، ولیعصر و فردوسی دقایقی پیش در شعبه ۴ دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
پرونده مرد میوه فروش که یکی از مشتریانش را به قتل رسانده در حالی در دادگاه کیفری یک استان تهران بررسی شد که متهم برای ادامه زندگی کشور را ترک کرده است.
۱۰