معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری 2 متهم خبر داد که در پوشش تست بازیگری برای تهیه فیلم های تبلیغاتی اقدام به چندین فقره آدم ربایی و آزار و اذیت جنسی خانم های جوان کرده بودند .
پسر قمارباز که پس از باخت ۴۰۰ میلیون تومانی پدرش را برای تصاحب اموالش به قتل رسانده بود با رضایت خانواده‌اش از قصاص نجات پیدا کرد.
همزمان با خرید‌های پایان سال صورت گرفته است
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با توصیه به شهروندان برای مراقبت‌های لازم جهت خرید‌های پایان سال از حضور گسترده مأموران پلیس پایتخت در مراکز خرید خبر داد. وی همچنین در پاسداشت شهدای امنیت خیابان پاسداران گفت: آماده مقابله با گروه‌های نفوذ هستیم.
سقوط کارگر جوان از ارتفاع در ساختمان در حال احداث باعث فرو رفتن میلگرد به بدن وی شد.
راننده مسافربر که متهم است در زمان پخش بازی ایران و پرتغال دانشجوی دکترا را ربوده و به او تعرض کرده است، روز گذشته در جلسه دادگاه جرمش را انکار کرد.
مردی افغان که متهم است با همدستی هموطنش زن کارمند را هشت‌ماه قبل به کام مرگ کشانده سرانجام به قتل اعتراف کرد. او در حالی پرده از راز جنایت برداشت که اتهام را به گردن همدستش انداخت که اکنون به افغانستان گریخته است. متهم مدعی است حادثه قتل در جریان نظافت خانه زن کارمند رقم خورده است.
اعضای یک شبکه سرقت که شبانه به خانه‌های شهروندان دستبرد می‌زدند یک به یک بازداشت شدند.
رفع کردن مشکلات با سرقت اموال دیگران یکی از شیوه‌هایی است که این روز‌ها خبر‌های بسیاری درباره آن در صفحه حوادث منتشر می‌شود. بسیاری از افراد بدون توجه به عواقب دست زدن به این رفتار مرتکب سرقت می‌شوند. در جریان پرونده‌ای که روز گذشته در دادگاه کیفری یک استان تهران بررسی شد کارگر اخراجی برای رفع کردن مشکلات اقتصادی‌اش تصمیم به سرقت گاوصندوق کارخانه‌گرفته بود که دستش به خون نگهبان محل هم آلوده شد. او که از پنج‌سال قبل در زندان است با رضایت اولیای‌دم موفق به نجات از طناب دار شده است.
پرونده‌های بسیاری با موضوع گروگان‌گیری افراد برای اخاذی از خانواده‌هایشان در پلیس آگاهی تشکیل می‌شود. از آن‌جا که روند رسیدگی به این پرونده‌ها در پلیس به کندی انجام می‌شود بسیاری از خانواده‌ها حاضر به پرداخت پول به گروگانگیران می‌شوند. در پرونده‌ای که در پلیس تهران تشکیل شده است دو مرد افغان که متهم هستند با همدستی سه‌مرد دیگر مردی افغان را برای اخاذی میلیاردی از خانواده‌اش گروگان گرفته بودند پس از رهایی گروگان بازداشت شدند.
مردی که چهار سال قبل همسر سابقش را به قتل رسانده بود در زندان رجایی شهر قصاص شد.
۱۰