رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: ممکن است در معدودی از دانشگاه‌های کشور مقداری جزئی مواد هسته‌ای وجود داشته باشد، در اینصورت توصیه می‌شود که آن مواد به سازمان انرژی اتمی انتقال یابد.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حملات موشکی سپاه به مقر حزب دمکرات کردستان گفت: دمکرات‌ها تعدادی از شهروندان بی‌گناه ایرانی را به شهادت رساندند که اکنون باید چند برابر آن تلفات بدهند.
آیا این حجم از دشمنی، مختصری فعالیت بیشتر را نمی‌طلبد؟
فرمانده معظم کل قوا در دانشگاه دریایی نوشهر:
رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: جمهوری اسلامی و ملت ایران با زبان رسا و بدون هیچ پنهان کاری، ایستادگی خود را درمقابل ظلم و استکبار ابراز می کند و همین مسئله علت اصلی دشمنی ظالمان جهانی با ملت بزرگ ایران است.
وزیر بهداشت چند روز پیش سخنانی را مطرح کرد که باعث تعجب مردم شده است، قاضی‌زاده هاشمی گفت دولت، نه از باب غفلت بلکه از باب واقعیت مشکلات و تنگنا‌های خاص و زیادی دارد، فعلأ مدیریت همین و وضعیت همین است، شما مردم رأی داده‌اید ....
سپاه در بیانیه‌ای اعلام کرد
در بیانیه سپاه آمده است: بر اساس گزارشات موثق و مستند دریافتی در این عملیات، این مرکز توطئه علیه امنیت ملی ایران منهدم و ده‌ها تن از سران و عناصر مهم عملیاتی گروهک به هلاکت رسیده و زخمی شدند.
دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله مهدوی‌کنی طی بیانیه‌ای به شبهه‌افکنی‌های اخیر درباره دیدگاه‌های این شخصیت واکنش نشان داد.
از سوی فرمانده معظم کل قوا
امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، به پاس خدمات شایسته به دریافت نشان درجه یک فتح از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مفتخر گردید.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: انتخاب وزرای پیشنهادی برای دو وزارتخانه اقتصاد و دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال بررسی است.
۱۵