رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به رونمایی از برنامه رونق تولید، به تسهیلات پرداخت شده به سیل‌زده‌ها اشاره کرد و گفت: به استان‌های درگیر در سیل، ۵۶ میلیارد تومان تنخواه پرداخت شده است.
سخنان روحانی در حمایت از سپاه
رئیس‌جمهور گفت:‌انتظار دارید سپاه پاسداران مورد غضب و کینه آمریکا و اسرائیل نباشد، آن‌ها در طول ۴۰ سال تمام توطئه‌های مختلفی را علیه ملت ایران و سپاه به کار گرفتند.
رونمایی از ۱۱۴ دستاورد هسته‌ای با حضور روحانی
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در سیزدهمین سالروز ملی فناوری هسته‌ای گفت: با اطمینان اعلام می‌کنم که بازگشت تحریم‌های یکجانبه آمریکا، و گستاخی اخیر آن نتوانسته و نخواهد توانست به عزم جزم ایران در پیشبرد اهداف کلان صنعت هسته‌ای خللی وارد کند.
واکنش «لاریجانی» به اقدام آمریکا علیه سپاه
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: رفتار ننگین رژیم آمریکا در این روز‌ها که با وقاحت و پُررویی سپاه پاسداران را جزو گروه‌های تروریستی اعلام کرد نشانگر عمق کینه‌ورزی، جهالت و سفاهت این رژیم است.
معاون وزیر امور خارجه:
معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران اعلام کرد که از این پس پایگاه نظامیان آمریکایی در منطقه پایگاه‌های تروریستی و نظامیان آمریکایی نیز تروریست به‌شمار می‌آیند.
مجلس شورای اسلامی طی طرح دو فوریتی بر تقویت جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر آمریکا تاکید کرده است.
نمایندگان مجلس صبح امروز در نشست علنی پارلمان در حمایت از سپاه و محکومیت اقدام خصمانه آمریکا علیه این نهاد نظامی، لباس سپاهی بر تن کرده‌اند.
مشاور رئیس جمهوری و رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در مطلبی به اقدام آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی واکنش نشان داد.
منتخب تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز (سه‌شنبه، ۲۰ فروردین) منتشر شد.
رسول سنائی‌راد
بارندگی‌های سیلابی و فراگیر از اواخر اسفند سال ۹۷ آغاز شد و با تداوم در روز‌های اولیه فروردین ماه با شدت بیشتر، ۲۴ استان از ۳۱ استان کشور را درگیر سیل و آبگرفتگی کرد که کنترل و مهار آن برای حفظ جان و مال هم‌میهنان ساکن این مناطق مستلزم بسیج ملی و مشارکت تمامی بخش‌های دولتی، غیردولتی و نیرو‌های مسلح کشور بود.
۱۵