علامه سید «عبدالله الغریفی» از علمای ارشد شیعیان در بحرین تأکید کرد که وضعیت جسمانی آیت‌الله عیسی قاسم رو به بهبودی کامل پیش می‌رود.
اختلاف روز افزون بر سر ایران پس از پیچیده شدن روابط ترکیه با آمریکا به خاطر نزاع بر سر مسائل امنیتی و اقتصادی در سال‌های اخیر شرایط را سخت‌تر می‌کند .
وزیر آموزش و علوم گرجستان در دیدار سفیر ایران تمایل کشورش را برای توسعه همکاری‌های فرهنگی با جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد.
راشاتودی:
آمریکا ۴ هتل در شبه جزیره کریمه را تحریم کرد که یکی از آنها از سوی موسسه World Travel Awards به عنوان بهترین هتل جهان در سال 2017 معرفی شده است.
اسپوتنیک گزارش داد جرج دبلیو بوش در حالی فردا مدال آزادی این کشور را دریافت می‌کند که آغازگر دو جنگ فاجعه‌بار در خاورمیانه بوده است.
کلادیو اسپیناچی رئیس اتحادیه نفتی ایتالیا معتقد است که برای چشم پوشی از نفت ایران باید هزینه و بهای سنگین تری پرداخت.
سخنگوی جنبش أنصارالله یمن اعلام کرد که این جنبش از موضع اخیر مسکو علیه ایالات متحده آمریکا در مسأله جنگ علیه یمن، استقبال می کند.
نماینده ترکیه در سازمان ملل اعلام کرد که برای افزایش شفافیت، اثرگذاری و مسؤولیت پذیری، شورای امنیت سازمان ملل باید اصلاح شود.
یکی از نمایندگان حزب چپگرای مخالف دولت در پارلمان آلمان ضمن وحشی و دیکتاتور توصیف کردن رژیم سعودی گفت زمان متوقف کردن جنگ در یمن فرا رسیده است.
عربستان پیرامون وضعیت حقوق بشر در این کشور ۲۵۸ توصیه از سوی سازمان ملل دریافت کرد.
۹