سیدحسن نصرالله:
دبیرکل حزب الله لبنان در آغاز سخنرانی خود در جمع عزاداران حسینی (ع) در منطقه ضاحیه در جنوب بیروت تصریح کرد: شما در اینجا برای سوگواری و ابراز وفاداری به سید الشهداء (ع) حضور یافته‌ اید و اجر شما با خداوند متعال باشد. درود خداوند بر شما . درود خداوند بر شهدای شما و زخمی های شما و دلاوران شما. 
چین در واکنش به تعرفه‌گذاری ۲۰۰ میلیارد دلاری روز دوشنبه واشنگتن، روی ۶۰ میلیارد دلار دیگر از کالا‌های آمریکایی تعرفه اعمال کرد، کشور‌های دیگری نظیری هند واروپا هم پاسخ تعرفه‌گذاری ترامپ را می‌دهند.
یک رسانه آمریکایی گزارش داد
طبق گزارش «پالیتیکو»، رئیس‌جمهور آمریکا احتمالا از حسن روحانی برای دیدار در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل دعوت کند به رغم اینکه سال گذشته مقام‌های ایرانی به درخواست او جواب رد دادند.
در شب دهم محرم
در شب دهم محرم«نصرالله» مردم را به تجدید بیعت با امام حسین (ع) فراخواند.
سرگئی شویگو وزیر دفاع روسیه یک بار دیگر تأکید کرد، اقدامات رژیم صهیونیستی در سوریه بی پاسخ نخواهد ماند.
طی تماس تلفنیِ
وزرای خارجه ایران و ترکیهوزرای خارجه ایران و ترکیه امروز درباره جزئیات توافق ادلب تلفنی گفتگو کردند.
رئیس ائتلاف الفتح عراق، رسما از نامزدی برای نخست‌وزیری عراق انصراف داد.
برای اجرای یک برنامه سری مربوط به سلاح‌های میکروبی پنتاگون
در اولین مصاحبه تلویزیونی
رئیس جدید پارلمان عراق تأکید کرد با تعرض به ایران از خاک کشورش مخالف است و همه تلاشش را برای دفاع از کشور و همسایگان عراق به کار خواهد گرفت.
هادی محمدی
دیروز اردوغان به دیدار پوتین تا با پنهان شدن در پشت سر مسائل انسانی در ادلب، توافقات آستانه را دور زده و مسئولیت ترکیه برای جداسازی تروریست‌ها و کسانی که مدعی پذیرش راه‌حل سیاسی هستند را به مسیر‌های ژنو و مداخلات و تهدیدات غربی گره بزند.
۲