دومین شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و اصحاب باوفای ایشان با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.
اولین شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و اصحاب باوفای ایشان با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.
آخرین جلسه رسیدگی به اتهامات حمید باقری درمنی متهم فساد اقتصادی صبح امروز شنبه ۲۳ شهریور ماه به صورت علنی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
آئین تشییع پیکر مطهر ۱۳۵ شهید گمنام و شناسایی شده دوران دفاع مقدس، همزمان با سومین روز از ماه محرم، صبح امروز پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ با حضور خانواده‎های معظم شهدا، مردم شهیدپرور و انقلابی پایتخت از مقابل دانشگاه تهران تا معراج الشهداء واقع در خیابان بهشت انجام شد.
کافی است که منزل شما مشرف به محدوده طرح ترافیک یا زوج و فرد باشد تا یکی از بهترین تفریحات سالم را داشته باشید زیرا روزانه همزمان با آغاز طرح ترافیک و روشن شدن دوربین‌های کنترل ترافیک شاهد انواع و اقسام ترفندهای رانندگان برای ورود به «منطقه ممنوعه» خواهید بود!
دادگاه رسیدگی به اتهامات وحید مظلومین معروف به سلطان سکه و ۱۴ متهم پرونده اخلال در نظام اقتصادی کشور صبح امروز شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ در شعبه دوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی در دادگاه انقلاب اسلامی و به ریاست حجت الاسلام سید احمد زرگر و با حضور مرتضی تورک، معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای پولی و مالی برگزار شد.
ظهر امروز مجتمع تجاری بهار واقع در خیابان بهار جنوبی تهران دچار حريق شد. محل دقيق حادثه یک مغازه‌ي محل نگهداری و فروش لوازم مراسم شادی و تولد(فشفشه و ...) در طبقه سوم برج بهار بوده است. به گفته جلال ملكي، سخنگوي سازمان آتشنشاني تهران اين حادثه یک کشته و دو مجروح داشته و ماموران آتشنشاني موفق شدند ضمن اطفاء حريق حدود 100 نفر از افرادی که در پاساژ حضور داشتند را از ساختمان به سلامت خارج نموده كه فقط چند نفر دچار دود گرفتگی شده بودند.
نشست خبری مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) صبح امروز در حالی برگزار شد که به گزارش دبیر این مجمع به خاطر عدم همکاری مسئولین مصلا و عدم اجازه آنها برای برگزاری ، این مراسم امسال در مصلای تهران برگزار نخواهد شد .
۷