مراسم شیرخوارگان حسینی در مصلای تهران با حضور خیل کثیری از عاشقان سید الشهدا (ع) صبح جمعه سی یکم شهریور در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد.در این مراسم مادران شیرخوارگان حسینی فرزندشان را با قرائت نذرنامه، نذر قیام امام زمان(عج) کردند.
وارثین نام گروهی است مردم نهاد متشکل از خیرین نیکوکار و عکاسان جهادی که با حضور در نقاط مختلف کشور و شناسایی افراد نیازمند با استفاده از کمک‌های افراد نیکوکار و خیرین خدماتی به افراد مستمند ارائه میکند.گروه وارثین این هفته با حضور در کوره های آجرپزی اطراف تهران در روستای قاسم آباد تهرانچی با ارائه خدمات پزشکی , اهداء لوازم تحریر و برگزاری مسابقه و اهدای جوایز به کمک این قشر کم توان جامعه شتافت.
صبح امروز تعدادی از ورزشکاران و هنرمندان خیّر از انیستیتو کانسر (بیماران سرطانی) بیمارستان امام خمینی تهران و فاز جدید درحال ساخت آن که با کمک خیرین درحال پیشرفت است بازدید کردند .
به مناسبت عید غدیر خم و به همت گروه فرهنگی "بارش مهربانی"، روز گذشته جمعی از طلاب جهادی به مناطق حاشیه تهران رفته و با به راه انداختن دسته شادی، هدایایی را به کودکان این مناطق اهدا نمودند.
نشست خبری ستاد مردمی بازسازی واقعه غدیر خم صبح دوشنبه سیزدهم شهریور با حضور سردار فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج و سردار حسین ظریف‌منش مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر و سردار یعقوب سلیمانی رییس ستاد بازسازی واقعه غدیر در مرکز بسیج سازمان صدا و سیما برگزار شد. مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر گفت: نمایش واقعه غدیر با پشتوانه بسیج و مردم و دستگاه‌ها هشت سال است به صحنه می‌آید. جانشین رئیس سازمان بسیج هم از بازسازی واقعه غدیر در بیش از یکصد نقطه ایران و دیگر کشورها خبر داد.
جمعی از جهادگران و جوانان بسیج سازندگی به همراه سردار محمدرضا نقدی در روستاهای علی آباد وجعفرآباد حوالی قم که در وضع نابسامان معیشتی به سر میبرند و فاقد آب آشامیدنی و دیگر ملزومات اولیه زندگی هستند مشغول به جهاد شده و با کمک اهالی روستا و دانش آموزان جهادی در حال ساخت و مرمت این روستاها هستند.این اردوی جهادی شامل ساخت و بازسازی منازل اهالی روستا و طبابت پزشکان حاضر در روستا میباشد.
۱۳